Kafeneja Jone – Episodi 264
Kafeneja Jone – Episodi 264
1 Yll2 Yje3 Yje4 Yje5 Yje
Kafeneja Jone – Episodi 264

Kategoria:

Pershkrimi:

Kafeneja Jone – Episodi 264 (Publikuar më: 20.02.2012)

 

Kafeneja Jone – Episodi 264 do të transmetohet me: 20.02.2012 për shkak se me: 13.02.2012 ishte ditë zie për Kosovën… Ju falemnderit

Komentet e fundit

 • kosovare

  Une deshiroj ta shoh ep 264 !!

  Ju lutem!!!!!!!!!1

 • arber

  desheroj me kqyr epizodin 264 te kafenes ton plezzz:P:P:P

 • Arti

  Gjithashtu edhe un plz

 • admin

  Me vjen keq por nuk eshte e mundur para se te transmetohet ne RTK (Radio Televizionin e Kosoves)

 • MANNIS

  shum mir… vetem mos i qitni veq pjest interesante se na u bahet bajat

 • Liridon

  Ejj e qysh muna me kqyr Episodin e Plot bre…

 • Liridon

  Ej edhe en RTK u transmetu po du me pa Episodin e plot ju lutnna qe e qittnii tplot

 • Shipol-G mitrovica

  Ju lutem tani e ka transmetuar RTK (…). Perse nuk e qitni episodin 264 ?

 • Erion

  desheroj me kqyr epizodin 264 te kafenes ton plezzz:P:P:

 • BANITO

  JU LUTEM DUA TA SHIJOK EP 264 TE KAFENES TON

 • Erginn

  Shumm i mir ka me dal qyky episod sipas marketingun

 • nesa

  publikon krej episodin 264 nese kish pas mundesi

 • artan

  smuni me qit krejt epizoden 264

 • admin

  Me vjen keq kemi pas keqkuptime, pasi te transmetohet episodi komplet te henen ne RTK do e publikojm edhe ne, ju lutem te keni pak durim.

 • koka

  shum tmire jeni sidomos koka me naim edhe orhani po melja osht shum gay

 • elzon

  thuj Artanit mos lyp shum se te rreh bekimi e te myt hahahhahhaha

 • Tina

  Mat fortit jeni :D

 • Albion

  Upssss Shummmm Aktor Tmir Ionnnn Prefekttt Barvoooo

 • yll

  naim tamli koka kryemadh orhani tullum melja si cia………..?jam i trash si orhani e kam kryet si kryemadhi jam i fort si bekimi e pi qumshtin si naimi jam e bukur si saranda jam si cia me dy alltia…..hahahahaha qikjo kong e mir per ta haahahhhhaahaah…..?

 • diola

  hej shum mir veq qyky i fundit e paha jeshu pak edhe un skam qa me thon veq nice ………………?qyky bikimi me kruhemadhin po livdohen pare me myt lopt hahahahah?mu kan qashtu aktor sbahen po apert mir se sazemra sun ban shoping??

 • arif

  kam qef ta shikoj kafenen ton 264

 • admin

  patjeter do ta kesh mundesin ta shikosh neser pasi te transmetohet ne Radio Televizionin e Kosove (RTK)

 • LyoNnn

  Une kur kam me shiku
  Episodin 264

 • Zani

  Nuk po ban me shiku epizodin 264 se po e qet nje reklam mbi video edhe nuk po hiket!!!?

 • Lencche

  Per qfare arsyje nuk mundem ta shiqoj Epizoden Kafeneja Jone ne Web….
  Ju jutem a mundet te me tregoj dikush … Ju Falemderit!!!!.

 • admin

  Zani dhe Lencche: Pasi te transmetohet ne RTK do e publikojm edhe ne. Eshte e vertet se ka reklam mbi video dhe nuk hiqet deri sa ta publikojm episodin 264, ju lutem te keni durim, ju pershendes te gjithve.

 • nebra

  kafeneja jon e dalluar ne bot ma e mira o bekimoo

 • festa

  tung tung a kish kapp mndesii me postuu gjith qdo episod te rii .. ju lutemii

 • kulia

  tung pe du te gjith episodin a po nini

 • Gentt'zz

  A transmetohet sante ne RTK seriali apo jo ?, pasi qe eshte dite ZI ne Kosove ?

 • megita

  shum i mir asht seriali vendor kafeneja jon veq ishalla nuk kryhet ma kurr se si u kry seriali vendor familja moderne dhe shpresoj se ka mu kan i mir shum edhe diteve te tjera

 • gresa

  koka ma i fortiiiiiiiiiiii

 • blendi

  un

 • kujtim

  perse nuk mund ta shikojme kafenen tone ne RTK

 • dren

  kur muna me kqyr episiodin 264 se sot e hene dhe nuk ja ka nis

 • Ac Milan

  e di qe eshte dit zije en kosov dhe eshte mir qe nuk e ka qit rtk kafenja jone sepse ne te gjith kosoven ka dite zije po ju pse nuk e kini qit episodin e fundit :D

 • tetova

  ju lutem ku mujna me pa epizodin e 264

 • drin

  ju lutemi na trgoni epizodin 264 pleaseeeee…?

 • dorela

  ju lutem te na tregoni kafenejen tone epizodin e 264 sa me shpejte please ………..

 • linnd

  Po ne RTK nuk po e transmeton kafenen ton

 • burim

  o zoti ju rujt po mendosh shka boj une kur ty kryni gjith pjest aaaaaaaaaaaa ishalla deri sa ti baj nja 65 vite nuk kryhen veq dine se une ende i kom 31 vit a?

 • drin

  na tregoni epizodin 264 pleaseee s’jom si Saranda qe fol shpejt s’jom si Nita q

 • femi pa femen

  ooo as mu spo me ban me shiku 264 se di qka u ba ni reklam po ma qete

 • femi pa femen

  nese dikushe eshtetu eshki 264 ne web tregomni se plasa flm permirkuptim

 • On OFF

  A e dini se a do transmetohet epizodi 264 pasi qee shte dite zie??

 • Gazmend

  Pse nuk po bene ende me shiku serialin kafeneja jon,,,ju lutem ta publikoni sa me shpejt Admin,,,flm

 • limi

  ej admin pse nuk po me ban me e kqyr kafenen epizodi 264 po po e ket para sej download this a munesh me u per gjigj

 • bajram

  ej qysh muna me e kqyr kafenen episodin 264 e ta qifsha nanen o admini i bets

 • SuLLtAn SyLeJmAnI

  qysh muna me e kqyr kafenen ton episodi 264 o admin pergjigju o labinot shpulla po te knaq bekimi plot haahahahahahaaahahahahhahahahahahahahahahahaha ej admin kthema pergjegj-jen fil mos me vanoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 • albana

  o admin pse nuk po muna me pa bre epizodin e sontem se nuk e kam pa sepse nuk kemi pas rryme tregom te lutem kur muna me pa

 • Emri

  Pse spo ban bre?

 • tba

  kafenen ju lutem se sot osht dit zije e spe qesin ju lutem transmetojen t plot a u bo

 • albion

  Prsh…… Adminnn eyy a ka munci mem tregu kur mund te shikojmm kafeneja jon epizoda 264 flm per mikuptim

 • Emri

  Ej admin te lutem kthena nje pergjigjje,po ose jo,se u lodhem te prit.

 • admin

  Pershendetje te gjithve, edhe ne jemi duke pritur qe te transmetohet ne RTK, nuk kemi informata nese do transmetohet sonte ose jo. Mundohuni qe te na kuptoni.

 • bujar

  ku bre e jipni ep 264 ju lutemi epizodën me interesant neser pasneser passpasneser kur e qitni folni ,mo se skam durim

 • rionis

  A del deri neser ep 264.

 • admin

  Rionis, nuk e dim sigurt po shpresojm qe do transmetohet mbas ores 24 pasi qe sod eshte dite zije per Kosoven.

 • veton

  nuk lujti sonte breh ne rtk piiii shajze
  kur lun tash vlla kjo kjo episod

 • gazi

  edhe nje jav a pritet? shnosh presim se skem qa bejm, admin naten e mire se ske qa ben as ti mos e prit sonte.

 • Gostivari

  kur po del i plot epizodi 264, ??

 • Lajli

  une jetoj ne USA ama kurr nuk e la pa e percjell qdo serial te juajin ne pritje te serialit te ri , pershendetje

 • liim

  Qka spo bon `bre me kqyr video nc

 • erioni

  plz qiteni episodin 264 se po deshiroj me shilu

 • adem

  hey psje be spe publikoni kafenen ton epiuzodi 264 se ju jeni faqja e vetme qe publikoni epizodet e kafens tone

 • xhavit

  aka munsi meqit epizoden 264

 • Emri

  hey u publiku te radio televizioni i maqedonis ne ora 22:30 ama u publiku epizodi i vjetr

 • aeee

  ??????????????????????????????????????

 • altin

  po pse nuk ma qet

 • florim

  hej pse bre nuk po muna me kqyr kafenja jon episodin 264 se e ka qit ne rtk

 • albin

  kam qef me e lishu epiodin 264 ju lutem shum se se kam pa te rtkja se kishte lajme prej ora 7- nderi 9

 • albin

  ej pse se kshirni tshtunen kafenejen te rtk se nisen ora 2-

 • venera

  une kam qeshir qe ta shoh epizotin 264

 • Shkumbim

  pse slujtii

 • Lami

  qysh mund te shofimmm

 • alisan

  dua ta shikoj kafenejen ton epizodin 264

 • sara

  ejj more qa u bo spe qet episodin e ri

 • valon

  kur transmetohet ne cilen or sot ju lutna

 • Ermal

  a bon me qit kafenjen ton epizodi i 264 edhe a u kan ne te han qe u kan dit zi

 • Blerim

  Pse spo ban me shiku iphon kafeneja jonë

 • pari

  o admin a pe na qet kafene ton ep264 ma shpejt

 • Ambera

  Si mundet me e pa kafenejen ton sot…NESE mundet me tregu..

 • Albbi

  hej Kur Lun Kafeneja Jone Ne RTK
  se dje nuk lujti aa

  ju lutem tregoni

 • Admin

  Sot lun

 • Emri

  Ej ku lun tash kafeneja jon?

 • Emri

  Kur me falni?

 • Emri

  Ej kur lun epizodi 264?

 • tafa

  ju lutem episodin e fundit

 • valon

  sot lun amo ne sa ora lun trego admin tlutna

 • albozsisaher

  vallah be po saliept bge vllah me prit ooti un plasa vallah plasa pa kafenene ton amujni meqit brhe mo ne youtube plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

 • albozsisahere

  admin amujtesh rbeh meme kallxu bajhrem mu seplasa vallah pakafenen si pah syy vllah

 • dylber

  ej a ja nis sonde kafeneja nese po sa ora?

 • arbresha

  ne sa ora fillon sonde “kafeneja”

 • Ambera

  Ne orar te njejt lun sot..si te henat..ju lutem trg…:)

 • genti

  ej a ban me dit kur moj ta shikoj ne tvv ose ne faqen e juj episodin 264 ?

 • Niki

  ju lutem a ka mundesi me qit epizodin 264 ju lutemmmmmm

 • RAmadaneee dingding

  shum mir ish kan me qit qet epizod se se kom paaaaa

 • nik

  Ej admin se paku na trego kthena pergjigjjen a lun sot a jo?

 • Endriiit

  O Admin Pse Nuk Po Muj Me Kshyr Qet Episodin 264 Ju Lutem Qe Ta Qitni Videon Ktu

 • olen

  pse une sun pe sho kafenen ton a ka munsi me qit se spo ban

 • M-e-g-i-t-a

  kush mun mem ndimu a e keni pa episodin e 264 se nuk pqe qet ai njeri qe e ka pa te em tregojn

 • Bekim

  Admin na the se do ta trnesmetojn sonte dhe nuk po e transmetojn :: pse kesht:

 • Emri

  as ne ora 20h 10 min sja nisi qa jeni ka boni njerz qesin filma vieteve 70 para 100 vjete e serialet tona si qesin mshilne krejt ket RTK ma mir

 • tarashkati

  oo ska lujt bre se kena pa as na..oo admin na trego bre kur lun se horrr na bone o njeri

 • meri

  hey ju lutem a bon me dit ne sa ora lun kaffeneja jon pershendetja nga SHKUPI

 • blerta

  nuk mundem me e pa epizodin e fundit te kafenes nuk cilet pjesa per me pa,ku qendron problemi se shum kam qesh ta shof ep.264 plssss

 • Emri

  kur mujna me kqyre epizotin 264 pse bre spe bublikoni

 • Ambera

  d.m.th .kafenejen ton do ta jepni te henen pjesen e 264..mbasi nuk e dhat edhe sonde….ju lutem pergjigjuni..

 • bekim

  une deshiroj ta shikoj episodin e fundit te kafenes ton 264

 • Goni

  A do postoni sonte ketu episodin e fundit apo jo?
  pergjigjuni ju lutem

 • rGs ' Bess1.

  Oo Adminaa Qka u bo bre mo Ju Duhe te hanen Aksham Me e Qit ktuhh Ju Jeni Faqja e Kafenejes Please Ju Lutna Sa ma Shpeitt Moo..!! :( Gjith e Vnoini Amuni sa ma Shpeit Se po Dum me Pa :P

 • admin

  Kafeneja Jone – Episodi 264 do të transmetohet me: 20.02.2012 për shkak se me: 13.02.2012 ishte ditë zie për Kosovën… Ju falemnderit

 • Djaloshi

  E juu ktuu e qitnii me 21.02.2012 Admonn a “:P

 • nexhdet

  njesha

 • enis bajrami

  hej qysh me kshyr epizodin e 264 be

 • getuar

  du me kqyr epizotim e 264 ju lutem

 • ervini

  qite kafenen se po du me kqyr

 • gazi

  edhe un du me shiku valla po si me par nuk po bon,,,,,

 • rita

  mai forti osht orhani me melen i prsh shum veq t vazhdojn bravvooo edhe po du me kqyr epizodin e funsit ju lutem shum

 • rina

  du me kqyr epizodin e fundit ju lutem edhe me kan i plot

 • Korab

  Se Kom Pa Kete Epizotin e 264 Ju lutem

 • istref

  pershendetje a ka munci me dit se epizodi 264 pse su dal hala yu lutem me ktheni pergjigjen yu faliminderit tung

 • admin

  Ju lutem lexoni me lart ne komente ose tek postimi e kam cekur se episodi eshte shtyer per javen e ardhshmeme saktesisht me daten 20.02.2012 te henen, pasi qe me 13.02.2012 ishte dite zie per Kosoven. Ju falemnderit per mirekuptim.

 • liridon

  ju spo merr ni vesh dhuhet me prit pak ku rthet njeri ??????????????? me falni pe rmirkuptim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Bleron

  Ju jeni me te miret por spo mundem ta shoh kaafenen tonë :( a mund ta ishoni :P :D :\

 • paja

  dua ta shoh epizodin e fundit se une i percielli me radh nese ka mundesi faliminderit

 • arben

  epozoden 264 du ta shoh

 • Antigon

  Pls leshojeni epizodin 264

 • lola

  ju lutem a merrni vesh shqip pse nu e keni vendos ne net

 • lora

  dua ta sho sa me shpejt episodin e fundit.Sepse ka met shum interesant ju lutem episodin e fundit

 • erza

  dua ta sho sa me shpejt episodin e fundit

 • lora

  dua ta shoh sa me shpejt kete episod.Ju lutem

 • endrit

  un deshiroj qe ta sho epizodin e 246

 • hahahahah

  une dua ta shof epizodin e 264 sepse rtk-ja nuk e ka transmeru me duket me tregoni se si ta shikoj ju lutem .

 • Emri

  please

 • Ulker

  kur don me qit epizotin 246

 • admin

  Ju lutemi para se te komentoni lexoni postimin, episodi 264 do te luaj te henen me daten 20.2.2012, ju falemnderit.

 • Gazmend zeneli

  Valla jeni ma te mirit e sidomos 3 treshja orhani labi naimi jeni ma te mirit Ju lumtttt nga amerika ju pershendes

 • besnik

  a bon me qit epizodin e kafenes ton 264 jena ma te mirt ja ha zemren

 • doni

  deshiroj me pa epizodin e plot 264..ju lutem

 • doris

  e kerkoj epizodin e 264 ju lutem

 • Nerim

  mir mbrema

 • trimi

  e pse nuk ban me ba kafeneja jon live ne faqen ton .

 • waTT

  Ju A kara luni a ajde qiteni ?:@

 • kiss oki kiss

  ju lutem ta shoh pash nanen tone

 • beha

  kosova ma pshurr nto

 • kamishi

  qa u ba me qat autobus a ju qperthy guma a pse spo vin epizodat prej beogradit

 • Emri

  shum mir jeni

 • fatmir

  flm te gjithve

 • sssssssssssss

  kur mund ta shikoj epizoden 264

 • beni

  ju lutem qiten 264 plizzz

 • lumi

  valla se di veq ma budall se shqiptart ne bot sun gj

 • fatgximi

  kamish sa per informim epizodat ikem tona ska nevoj me prue prej beogradit e ju tjert ju lumt

 • Berat

  Une deshiroj ta shikoj kete epizod dhe t’i fitoj 1.000.000 euro nese ka mundesi ju lutem :)

 • granit

  Psee spe qet kafenjen breee:P epizodin 264

 • mick

  mirdita te gjithve jam mick nga australija ju pershendes te gjithve deshta me dit kur i bjen te na me fillu kafeneja jon se e kqyri qdo episod te ri se del e deshta me dit kur del kah

 • ramadan

  ju lutem a mund ta shikoj epizodin e 264 kafeneja jone

 • florentina

  ju lutem a mund ta shikoj epizotin e 264 plizzz i pershendes te gjith aktort e serjalit ma te mir kafeneja jone

 • oki

  oooo sonte ka per tu nxjerr ne RTK a spo kuptoni aa…njemije here duke e kerkuar :@

 • miki miki

  haha po pritojn me lexu te gjitha commentet e vec po lypin e spo shohin se cka ka shku admini

 • genta

  sjam i trash si orhani se kam kryt sa kryemadhi se pi tamlin si naimi jam i fort si bekimi sjam gjeloze si saranda jam talente sikur nita sjam shllung sikur ganja jam i fort sikur cia[MELIA]

  sjam e holl si avnia hahahahaha

 • kujtim

  a mund ta shikojm sot kafenen sot mos na genjeni kthejeni pergjigjen

 • mentor daka

  ju lutem a mund te shikoj epizotin e fundit i pershsendes te qith aktort e keti serjali

 • enis bajrami

  sot a asht 20.2.2012 pse spo del episodi 264 a

 • KOSOVA

  Un deshiroj qe mos ndoll kurr mo ne jet, kjo dit me 13.02.2012 ditë zie për Kosovën. e ju deshironi te shifni nje epizod 264 marree duhet me ju ardh, ata njerz qe kan vdekur ata nuk dot ti shofin jo epizoden 264 po edhe shum te tjera epizoda.

 • Berat

  Administrator: Qka po boni hajgare vlla me neve, ja postoje qysh duhet ja hic leje, mos luj vlla me neve sun po klikojm me e kqyr.

 • Emri

  I vdekuri me t vdekurin , i gjalli me te gjallin, sot a esht 20.2.2012 , pse po reni e nipat e nopet bre mare duet me u ardh

 • erlind

  mund ta shikoj kafeneja jon epizodi 264

 • erlind

  jjuu lutemmmmmmmmmmmmmmmm

 • niki

  Un deshiroj ta shikoj kafeneja jon kur hiket kjo reklama?

 • luli

  kosova—e qa tash a desum krejt?

 • kushtra

  valla aktor se jo me than bravoo

 • artiol

  264 cris

 • kajot

  ooooooo hajde mo qitne qeket epizodin eri se sod ekan dhan ne rtk, eapo na kallxon se kue e jepni a jo, se u plakem te prite

 • admin

  Jemi duke e ngarkuar, zgjat paksa keshtu qe te keni durim.

 • Admin

  hhahahhahahahhahhah

 • nikii

  Me falni edhe sa per afersisht sa minuta?

 • lumi

  hajde bre mo

 • kushtrim

  hmmm kallxoni o burra edhe sa del kjo video se po shifet shum e kerkume osht kallxoni a del sonte a jo mos te pritmi se dikush punon flm mos keqkuptoni po ta dim a del sonte a jo kjo video

 • admin

  Kushtrim: Episodi ka nje madhesi prej 1.3GB dhe jemi duke e ngarkuar, mbi 52% eshte ngarkuar besoj se edhe 2 ore nuk do te jet online. Behuni pak me te kuptuheshem ju lutem.

 • kafenejajuduashumm

  ishallah mo amamermenja se sonte dot dale kafeneja jon ere ne youtube se vallah megjith zemer jom kaepresss love kafeneja jone

 • burhan

  ooshiqir adminq e pona jep info se kem kabanem budall oovllah qe 1 jav jemi teprit ishallah me fat dhe me buze qeshje dote prismi ksuhrim ske faj vallah

 • bucibrussel

  hajde mo ishallah hajde mo ishallah apeshef kafeneja jon se sa te dum na ty jo vetem ty po krejt jeni metemirt ne ks jeni 1 sisaher ene shum okalipet video 264 sicili menxe s eo kaepret

 • bucibrussel1

  abe kafene jon jeni tepapar umita tekshir channelin juaj ne youtube vec kurte dale ehehehhehehehhe

 • ardian

  edhe sa del kjo video nese bon me dit ta di a me prit ajo ok flm klm

 • Diti

  admini ka te drejt epizodat ka nje madhesi te madhe

 • Emri

  ok me fal admin per keqkuptimin klm ntm

 • admin

  75% eshte ngarkuar, do zgjat edhe nje ore perafersisht.
  Pelqejeni faqen tone ne facebook: http://facebook.com/kafenejaejone aty do tju njoftojm.

 • mujo

  hala spe qel krejt

 • bucibrussel13

  ekam pelqy qather qe ekiniq el menihere ekom peqly ene jeni saher per meva dhan kani me pyq en ball ehehehhe

 • bucibrussel133

  eshe sa perqin kamet admin the beste je ty lqokomane heheheh nahsta ekini ni calamala humoir ehehehe loqkoman

 • albozsisahererr

  hajde shti cilin admin me ngue be vllah

 • mendim

  o Adm e qetash a osht gati se ora 1 e pak :p

 • albozsisahererre

  aauba brehhhhhh

 • burhanabazi

  eshti qakina me kshir kur del epizoda 265 kafeneja jon nese ki mundesi mema kthy

 • admin

  Me 27.02.2012 ne ora 20:20 do transmetohet ne radio televizionin e Kosoves.

 • sumea

  hej a bon me qit promo epizodin 265 plzzzz

 • erjon

  shum mir qe e qiten te honen

 • bani

  Bravo shume te mire jeni ma te mirte ishalla gjithmone jeni kshtu

 • lola

  shum i mir ka qen shum serial

 • linnd

  Hahhahahahahahhahahahahhahahahahahha

 • venera balidemaj

  qiteni te plot kafenen

 • besart

  Faliminderit qe po na mundesoni qe ta shikojme “Kafeneja Jone” eshte serisli me i mire ne Kosove

 • arben

  qysh me kshir komplet moooooooooooooo

 • admin

  Arben episodi eshte komplet, mesiguri se nuk e ke te qart.
  Mjafton te klikosh buttonin Play dhe mund ta shikosh komplet episodin 264.

 • lirim

  hhehehhehehhehehehehepo mir

 • arlind

  shum fort aaaa

 • kabashi

  hahahah trima valla e kan kallxu vetin

 • Emri

  stafi jeni te mrekullushum falimderit qe na mundsoni me shiqu serialin kafeneja jon

 • Leo bajraktari

  Prefect hehhehe pa kur far defekti

 • ToLi

  jeni te mrekullueshem sepse po na jepni mundesijen me shikue serialin ma te mir.sepse KEKU po na nal rrymen ka niher te hanen e spo mujm me shikue.

 • ceti

  shum te qart kafeneja jon

 • MIDE

  JENI TE PARET EJ SARANDA EDHE NITA JENI SHOQE SHUM TE MIRA JU LUMT HAHAHAHAHAHAHA<3

 • orhan

  iqmu arta hahahahahahhahah shum te mir jeni bravoo

 • sara

  a ban bre me na mundesu per me kqyr krejt epizodin ju lutna

 • lirim

  shum mir veq vazhdoni kshtu shum te qart jeni nr 1 jeni

 • art

  pse spe qitni episodin 265

 • Valëza

  Shum mirë po luni?

 • Endrit

  JENI MA TE MIR’T

 • labinot

  une deshiroj te shikoj episodin 265

 • euyi

  jeni ma te smutit a. mat fortit jeni . sa mir që e ka mar orhani artanin sa mir ia boni artani avniut se vet ka asht me e tut orhanin e veten e tuti.

 • burimi

  nuk ka ne bot njerez ma te fort edhe serial me te mire se kafeneja jone bravoooooooooooooooooooo KAFENEJA jeni me te miret “jeni njesh”

 • genta

  dua ta shikoj

 • bajraktari

  seriali me i mir kafeneja jone

 • artan

  du me kqyr episoden e 264 ose ju rehi

 • leotrim

  une deshiruj të shikoj epi…..

 • lEEU

  hej shoqt e mi une jetoj ne oslo te norvegjies nuk e paskna dite qe qenka kaq interesante kjo kafeneja jonn

 • kosovare

  kofeneja jon asht interesante

 • landilandi

  euuuuu e nxona thi plum hahaha

 • Diellza

  Kisha pas qejff me pa Episodin kur vijn pirro dhe spirro nga shqipria aty kur ju knon saranda cila episod osht ?

 • genti

  une jam tue e kqyr na falni shoqe :p

 • visare

  a muj me dit pse ma supe kshyri kafenen bre plasa amuni mema jap na iinfo flm shum

 • petrit

  kur mujna me pa episodin 265

 • xepa

  une deshiroj ta sho kafenejen ton

 • xepa mili MESSI F.C.B. 10

  UN DESHIROJ TA SHIKOJ NOJZIN

 • tiki otr otr

  haha orhani

 • geti

  a bon me i lan episodet prej te pares e deri tani te kafenes ton?

 • leona

  o nuk po moj me kqyr bre episodin 258
  a pom tregoni bre

 • Qlirimi

  ahahah koka mas mirti po lun

 • Emri

  ju lutem perse nuk pe me del ebizodi i 304

 • azam

  pse bre spo muj mi kshir epizodat e kafenejs ton ne ket face spo i cel julutem pergjigjee admin rrespektt

 • leonita

  dua ta shikoj episodin 264 te lutem

 • Erkam

  ej njerz spo bon me e kqyr shka o bo me episodat tjer

 • fiton

  shum mir

 • hashimi

  a veç për LIKE me ja bo kësaj faqe a?asgjë nuk shikohet
  bllabllablla

 • edison

  mot e pasni ba

 • edison

  hahahahahha


 • 2 + = 9