Kafeneja Jone – Episodi 265
Kafeneja Jone – Episodi 265
1 Yll2 Yje3 Yje4 Yje5 Yje
Kafeneja Jone – Episodi 265

Komentet e fundit

 • Shakira hahaa

  Kisha pas qef me pa episodin e 265 nese kish pas mundesi me qit se masi te transmetohetne rtk atehere sohinteresont me pa ehehe ShaKiiRaa.

 • linnd

  a ben ta qittni reklamen e episodit 265

 • tony

  ……………..

 • regjaa

  nuk ben per ta shikuar

 • armend

  Linnd a jee e millosh qitne more maa :@

 • Alba

  why i can watching this video ……???????????????????????????????

 • burhanabazii

  kur del admin me gjith respekt kur del epizoda e 265 nese kamunsi medit admùin

 • admin

  Pershendetje, pas transmetimit ne RTK me daten: 27.Shkurt do e publikojm ketu. Falemnderit

 • burhanabaziioi

  ju faliminer per tregimin admin shum flm admin kemi respekt ndaj jush ene ndja krejtve ju pershendes nga canada

 • burhanabaziioii

  edhe 4 dit apo adminn

 • Valdrin

  a bon me pa ne webfaqen e Kafenejes ton Epizodin e 265, ose ne Youtube

 • Armenda

  pse bre wlla spee qett qysh i ke qit dej sod komplett videot mej her mas ore 24 po kshtu tash veq reklama

 • Adii1

  Perfekt jeni ekipi i Kafeneja jone, vetem vazhdoni me kete ritem nr.1

 • arbeni

  loja me topaa…

 • nozzi

  Nuk ben pa ju shikuar juve … dhe foret e juaja uhahuauh jeni te pa pare .. ska si ju breeee :P

 • F4T1.

  Pse po e qet 1 sene edhe spo mujm me kqyr ?

 • Mentor Shala

  Admin o Vlla kafeneja jone ne RTK ka perfundu goxha moti kur do te lirohet per shikim epizodi ne vijim…

 • nikiii

  Ej admin ora eshte 22:35,pse spo e qitni?

 • OOO aDminnn more pse spo qelet kjo videoooo

  ooo admin

 • kastriot

  admin flm shum qi eqitet eju pershendes se ju kemi lodhe me pyteje

 • goca

  hade ma oj loqk

 • nderim

  a ka mundesi dikush me epostu mp3 e emisionit te bujkut ne rtk

 • viski

  shum e shqikoj kafenjen ton edhe ska serial mat mir njer per njer edhe mendoj se ska me pas ani sa u kan mir hala me gjat me lujt h mmmmmm nje 2 or wow

 • lora

  jeni ma te mirt a din ku po me pelqen atu kur po ban koka po kalxom shum mir a

 • era

  a bon me dit kush esht admin

 • valon

  boma kafe tjeter se shum e fort ish kan hahhahahahha

 • Bunjamin

  pse nuk i uploadoni videot HD720p per shembull por i qitni me kualitet t lodht

 • admin

  Bunjamin, ky eshte kapaciteti yn qe mund ta bejm, nese nuk te pelqen mund ti shikosh ne TV po as aty nuk jan ne kualitet 720p.

 • arlindiiiiiii

  tqart jeni

 • keyo

  episodi 265 ka dal mor a sjeni tu e pa a ?

 • dorentina

  hahaha shakira sfilata a

 • Emri

  shume te mire je shakira nita dhe saranda dhe riva kajtazi ajo eshte lejla

 • erzaa

  Hahahahahahahahahahah sjjonn nermal, ma te mirt jenii ani mo GAKIRA♥

 • gentana

  jeni shum najs hahhahahhahahhahahahhahahhahhahahahhhahahahahhaha

 • rreze

  hej qeto a muni a smuni met qit qekjo palidhje shum mir pe jav boj qe spe ja kthajn pargjigjen \

  shkurt e shqip ma mir me shkru mir shum si une jeni perfekt

 • Ardian Balaj nga klina

  ooooo pasha robt shum humor te fort boni a shum te qart jeni KOKAQE TOLLUM SI DHE KAPUQKA

 • Liridon

  Pershendetje! Jam nje i ri nga Shqiperia. Me sakt nga Tropoja, ne kufi me Gjakoven. Rastesisht komplet i hapa serialet tuaja ne Youtube. Me pas u interesova ne Google dhe gjeta vazhdimet. Ju betohem se ne Shqiperi edhe pse kemi shume Show humoristik, asnje nk me ka shkaktuar te qeshura si ju. Jau kam thene te gjithe shoqerise, por edhe pse kemi sens humori ata nk arrijne ta kuptojne gjuhen tuaj. Por une mendoj se eshte komplet e kuptueshme, ose ndoshta ngaqe jam dhe nga Tropoja. Por rritur ne Tirane. E keni cdo personazh aq te perkryer. Me besoni, shpesh klikoj “pause” sa ta marr veten nga te qeshurat. Une jam si te thuash “burimi” i humorit ne rrethin tim shoqeror dhe i bej tjeret per te qeshur dhe rralle na ben dikush ne. Por me kete serial ja keni arritur. Keni perfekt cdo personazh. Si me mimiken e Kokes, ashtu me fjalen “njeri” te Naimit. Ashtu me shume shprehje te “Orhanit”. Avni eshte gjigand, sikur me qene djale i ri, ka nje humor dhe aftesi aktrimi te papare, dhe jemi krenar qe ka ne Shqiperi moshe te tille kaq “rinor”. Ju pergezoj, se mund te shkruaja dhe me shume, por fjalet jane te pakta. SUKSESE.

 • elvira dhe muhameti

  jeni me at mirtit sodomos saranda dhe milja ju dua shum…..

 • Bujaa...

  Pom pelqeen Melja edhe saranda kur u nisen per vlor kur i thaa Saranda Meles a poo vjen edhe tii jo se ski kuna me ja lan defin edhe a ban me dit kush eshtt qyky Admiin …??

 • Buqjaa....

  Pom pelqeen Melja edhe saranda kur u nisen per vlor kur i thaa Saranda Meles a poo vjen edhe tii jo se ski kuna me ja lan defin, edhe a ban me dit kush eshtt qyky Adminn …??

 • arbesa

  Kafeenejaa JON

 • albion

  pse more spo ma qet videon

 • fatlum

  oboobobo jeni perfect per humor per gjithcka sidomso ju 3 orahani labinoti naimi edhe avnina t paparapar


 • 6 + = 14