Kafeneja Jone – Episodi 276
Kafeneja Jone – Episodi 276
1 Yll2 Yje3 Yje4 Yje5 Yje
Kafeneja Jone – Episodi 276

Komentet e fundit

 • adnan

  adnan

 • Lorent

  Dua te komunikoj nje djalosh te trash per tu ber djali Orhanit

 • albiona

  aaaaaaaaaaa

 • USA

  me padurim e pres me shiku, jetoj ne USA nuk kam mundesi me kshyr ne TV mirepo ketu nuk e huqi kurr, sa here i shikoj ma nreqin diten.

 • Finnland

  Sot osht data 14.05 lshojeni videon se menxi po pres me kqyr. une ne finnland sja huqi kafenes ton :)

 • besart

  po nuk po muj me kshyr une bre

 • mmmmmmm

  shum e mire

 • enis

  po pse nuk po muj me shiku epizodin e fundit qa po ma qet nje faqe te bardhe qe nuk po me len me hap videon

 • Emri

  admin do mundemi me epa sonte :)

 • mentori

  jini shum te mir,,..

 • ali

  kur do te del videon admin

 • drini

  qiteni kete episod se nuk po e qet

 • Valmiri

  a duhet edhe shume me prit a

 • v1russ

  ju lutem s ame shpejt epizodin e ri

 • imer

  Ka sa ora osht free me e shiku ju lutem infomoni pak ta dim ne sa del free se sun presim tan naten se kena me punu flm per mirkuptim

 • admin

  Mund ta shikosh tani Imer, eshte publikuar mjafton te rifreskosh faqen.

 • niki

  pse nuk po bon me shiku kafeja jone

 • eduard

  bukur

 • anjeza

  ani melija a thu au puthen hahahhahhhahahahahahhaahahh

 • fadili

  mir dita ju pershendes nga zvicrra
  jeni shum te parapar shum te mrekullushem ju pershendesem nga zemra kejt grupin kejt tmir jeni

  tung tung pej matiqanit ehhehehehe

 • USA

  KTA JAN E NJERZIT MAT FORTE HEHEHEH MA NDREQIN DITEN EDHE SHUM NA MBAJN NE LIDHJE ME PERPARIMET KOSOVE ME FORE HEHEHEHE

 • Ali

  ju falemenderoj nga thellsija e zemres qe i nxjerni serit ne youtube jemi ngjermani e smujm me e shiku serialin live.kisha ni lutje per stafin ku mundem me i gjet serit e vjetra komplet du me i pas ka me shum se 5 vite qe e percjelli ket serial..ju pershendes nga gjermania vendlindje gostivar

 • adii1

  Perfekt jeni, kenaqem kur e shikoj kafenen. veq vazhdo

 • sedat

  hahahhahaha shum interesant :P

 • genton

  jeni shum te mir per skeqe ju dua shum te gjithve por me se miri e ben skeqin melja labinoti saranda etj

 • leonard

  ju valenderoj nga zemra shum ju dua veq mese shumti labinoti dhe orhanin dhe naimin

 • leonard

  ju dua shum veq mese shumti labinotin orhanin naimin dhe melen

 • Hana

  Shumme tmirr jon bree.. :) Saranda ma e mira :** <3

 • Arsim Shala

  Gjindem ne Haiti, ju percjell gjithnje, jeni me te miret.

 • trina

  Ju duaaa shum jeni 1 per kejt kosoven <3

 • faulina

  OJ sarand ta hanksha loqkkenn <3 ma e mira je ke nje mpuq nga faulina

 • jehona

  shum te mir jeni
  veq vazhdoni ju kam ;S

 • jehona

  SHUM te mir jeni bravo
  veq vazhdoni keshtu ju kam <3

 • jehona

  Veq vazhdoni keshtu
  Ju lumt

 • Albulena

  JENI ME TE MIRET VETEM VAZHDONI!

 • bislim

  mat mitert

 • adrian

  Desha te di me ke mund te komunikoj jam i interesuar per rolin e djalit te Orhanit?ju lutem me kontaktoni ne email…admin e faqes ju flm per mirekuptim.

 • 123444

  pse nuk po bojn tashkto episodate mahershme aaa une spo di mi lshu

 • leonit

  si duhet ta shikosh

 • shaban

  :D

 • fitim

  haha


 • + 6 = 8